Ebru Polat

Ebru Polat

Ebru Polat iletişim 0 532 206 59 59 Ebru Polat İletişim Telefonu

Ebru Polat Kimdir ?

2007 yılında piyasaya sürdüğü Çetin Ceviz adlı albümü ile ünlü olan Türk pop müziği sanatçısı. Çetin Cevizi takiben 2008 yılında Çok Geç ve 2009 yılında Kalp Ayazı albümlerini çıkartan Polat, Sezen Aksu’nun şarkılarına getirdiği yeni yorumlarla tanınmaktadır.

Ebru Polat İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Ebru Polat, 1 Haziran 1983 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. Doğum adı Filiz Sarıkaya’ydı. Son derece hiperaktif bir çocuk olan Polat, genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan genç sanatçı, eğitim hayatınının doğrultusunu müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi.

Doğu Akdeniz Üniversitesii Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamlayan Polat, bir süre avukat olarak görev yaptı. Eğitim kariyerine devam etmek için psikoloji bölümünde master yapacağı sırada hayatını tamamen değiştirecek bir karar alarak okulunu ve işini ardında bırakarak yönünü müziğe çevirdi.

Ebru Polat İletişim 0532 206 59 59

Kariyea karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra ilk albümü olan Çetin Ceviz’i piyasaya çıkartan Polat, albümüyle beraber müziği kadar güzel fiziği ile de dikkatleri üzerine topladı.

Ebru Polat Menajeri 0532 206 59 59

Çetin Ceviz adlı çalışmasından sonra Çok Geç albümü ile sevenleri ile buluşan Polat, son olarak 2009 yılında Kalp Ayazı adlı albümünü çıkarttı. Albümlerinde Sezen Aksu bestelerini kullanmayı tercih eden Polat, sanatçının eski şarkılarına kattığı özgün yorumla dikkatleri çekti. Gene bir Sezen Aksu bestesi olan Seni Yerler’e çektiği klip çok beğenilen genç sanatçıya hayranları Seni Yerler Ebru lakabını taktı.

Ebru Polat Menajer 0532 206 59 59

Ebru Polat Menajerlik 0532 206 59 59

Betül Demir’i konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Ebru Polat İletişim, Ebru Polat İletişim Bilgileri, Ebru Polat Menejer, Ebru Polat Menejeri, Ebru Polat Menejerlik, Ebru Polat Menajer,Ebru Polat Menajeri, Ebru Polat Menajerlik, Ebru Polat Resmi, Ebru Polat Resmi Menejer, Ebru Polat Resmi Menejeri, Ebru Polat Resmi Menejerlik, Ebru Polat Resmi Menajer, Ebru Polat Resmi Menajeri, Ebru Polat Resmi Menajerlik, Ebru Polat Resmi Menajeri Kim, Ebru Polat Resmi Menejeri Kim, Ebru Polat Resmi Site, Ebru Polat Resmi Sitesi, Ebru Polat Telefon, Ebru Polat Telefonu, Ebru Polat Telefon Numarası, Ebru Polat Konser, Ebru Polat Konseri, Ebru Polat Konserleri, Ebru Polat KonserTakvimi,Ebru Polat Konser Fiyatı, Ebru Polat Konser Ücreti, Ebru Polat Konser Bedeli, Ebru Polat Düğün Ücreti, Ebru Polat Düğün Fiyatı,Ebru Polat Düğün Kaşesi, Ebru Polat Düğün Organizasyonu, Ebru Polat Biyografi, Ebru Polat Hayatı, Ebru Polat Klip, Ebru Polat Klipleri, Ebru Polat Şarkıları, Ebru Polat Videoları, Ebru Polat Resimleri, Ebru Polat Fotoğrafları, Ebru Polat Kaşe, Ebru Polat Kaşesi

Sanatçıya Ait Eserler

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights