Ziynet Sali Kimdir ?

Ziynet Sali iletişim 0 532 450 72 70 Ziynet Sali İletişim Telefonu

Ziynet Sali Kimdir
Ziynet Sali kimdir, Ziynet Sali, 29 Nisan 1975 tarihinde Kıbrıs‘ta doğan Ziynet Sali, babasının görevi dolayısı ile ailesinin İngiltere, Londra‘ya göç etmesi sebebiyle çocukluğunun ilk altı yılını İngiltere’de geçirir. 1981 yılında Yedi yaşında ailesinin Kıbrıs’a dönmesiyle eğitim hayatı Kıbrıs’ta başlar. Polatpaşa Lisesi’nde Lise eğitimini tamamladı.

Lise tahsili sırasında K.K.T.C Kültür Bakanlığı TSM Korosu’nun en genç solisti olur. Sonraki yıl TSM ve THM dersleri alarak İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı’na hazırlanır.1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Tümününün sınavı başarıyla geçer ve artık İstanbul’da müzik eğitimine başlamıştır.

Ziynet Sali İletişim 0532 404 66 63

Konservatuar eğitimine devam ederken profesyonel sahne çalışmalarına piyano eşliğinde İngilizce ve Latin şarkılar söyleyerek ilk adımını atar. Konservatuvar yıllarında birçok müzikhol ve eğlence yerlerinde sahne almıştır.

1999 yılında konservatuardan dördüncülükle mezun olur. Müzik öğretmeni olarak mezun olur ama ataması olmayınca profesyonel müzik çalışmalarına devam eder.İngilizce, Latince ve Türkçe repertuarını geliştirirken bir taraftan da dönemin popüler bir plak şirketi Dost Müzik ile çalışmaya başlar. Sonra bir gün Tatil için Kıbrıs´a gittiğinde Yunan radyolarında sık sık duyduğu ve çok beğendiği Yunanca “A.PA-PA” isimli şarkıyı şirket yetkililerine dinletti.2000 senesinde Dost Müzik plak şirketinden yayınlanan ilk albümü “BA-BA” piyasaya çıkar. Bu albümdeki “BA-BA” isimliunanca yorumlar ve Yunanca aksanı ile dikkat çeker.

Ziynet Sali Menajeri 0532 450 72 70

Bunun üzerine Yunanca eğitimine ve repertuar çalışmalarına ağırlık verir. Bu arada Yunancasını da geliştirmiştir. Böylelikle prodüktörünün de önerisiyle Türkçe – Yunanca şarkıları yorumlayan ve zengin sahne şovlarıyla iki kültüre ait ögeleri bir araya getirerek hazırladığı konserlerle kısa sürede büyük ilgi görür.2002 Mart-Nisan-Mayıs aylarında 3 aylık ilk Grek Müzik denemesini Beyoğlu Zindan BAR’ da başarıyla tamamladı.

Ziynet Sali Menajer 0532 404 66 63

Sonra ZORBA geceleri başlamıştı. Ziynet Sali 500-600 civarında Yunanca 2000 civarında Türkçe repertuarı ile ZORBA’da tam 4 sene dolu dolu gecelerle canlı müzikte son yılların çalışma rekoruna imza atmıştır.Jennifer Lopez‘e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekmiştir.2004 yılında yayınladığı ikinci albümü “Amman Kuzum” ülke çapında ses getirir. 2006 yılında “Mor Yıllar ” isimli üçüncü solo albümü yayınlanır. Bu albümde yer alan “Zordur Oğlum” isimli şarkı ile ilk kez ülkesini uluslararası bir yarışmada temsil eder ve Euro Dance Uluslarası İnternet Yarışması’nda tüm Avrupa’da yapılan halk oylamasıyla birincilik kazanır.2008 yılında yayınladığı dördüncü solo albümü “Herkes Evine” ile gerçekleştirir. Albümden “Herkes Evine” ve “Beş Çayı” isimli şarkıları o yılın en çok dinlenen şarkıları arasındaki yerini alır.Verdiği konserler ve sahne şovlarıyla artık ülke çapında büyük ilgi gören ve aranan bir konser sanatçısı olmuştur.2012 yılında “Sonsuz Ol”adlı albümü çıkmıştır.Yunan televizyon, radyo ve gazetelerinin davetlisi olarak birçok kez televizyon ve radyo programlarına katıldı. Atina, Selanik gibi şehirlerde konserler verdi. Ziynet Sali iki de sinema filminde oynamıştır.2014 yılında, “Star Işığı X Factor” adlı 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışmasında Ziynet Sali, Emre Aydın, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan Jüri üyeliği yapmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

Ziynet Sali Menajerlik 0532 450 72 70

 

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Ziynet Sali Biyografi, Ziynet Sali Düğün Fiyatı, Ziynet Sali Düğün Kaşesi, Ziynet Sali Düğün Organizasyonu, Ziynet Sali Düğün Ücreti, Ziynet Sali Fotoğrafları, Ziynet Sali Hayatı, Ziynet Sali İletişim, Ziynet Sali İletişim Bilgileri, Ziynet Sali Kaşe, Ziynet Sali Kaşesi, Ziynet Sali kimdir, Ziynet Sali Klip, Ziynet Sali Klipleri, Ziynet Sali Konser, Ziynet Sali Konser Bedeli, Ziynet Sali Konser Fiyatı, Ziynet Sali Konser Ücreti, Ziynet Sali Konseri, Ziynet Sali Konserleri, Ziynet Sali KonserTakvimi, Ziynet Sali Menajer, Ziynet Sali Menajer İletişim, Ziynet Sali Menajeri, Ziynet Sali Menajeri İletişim, Ziynet Sali Menajerlik, Ziynet Sali Menejer, Ziynet Sali Menejeri, Ziynet Sali Menejerlik, Ziynet Sali Resimleri, Ziynet Sali Resmi, Ziynet Sali Resmi Menajer, Ziynet Sali Resmi Menajeri, Ziynet Sali Resmi Menajeri Kim, Ziynet Sali Resmi Menajerlik, Ziynet Sali Resmi Menejer, Ziynet Sali Resmi Menejeri, Ziynet Sali Resmi Menejeri Kim, Ziynet Sali Resmi Menejerlik, Ziynet Sali Resmi Site, Ziynet Sali Resmi Sitesi, Ziynet Sali Şarkıları, Ziynet Sali Telefon, Ziynet Sali Telefon Numarası, Ziynet Sali Telefonu, Ziynet Sali Videoları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights