Yaşar İpek Kimdir ?

Yaşar İpek iletişim 0 532 404 66 63 Yaşar İpek İletişim Telefonu

Yaşar İpek Kimdir?

Ünlü sanatçı Yaşar İpek 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Bir röportajda 9 yaşına kadar çok güzel bir hayat yaşadığını ancak o yaşta iken babasını yitirmesi ile hayatının düzeninin tamamen alt üst olduğunu belirtmiştir.

Yaşar İpek iletişim Bilgileri0532 404 66 63

Annesinin eşini kaybettiğinde 29 yaşında olduğunu ve 3 kardeşi ile sokakta kaldığını açıklayan sanatçı henüz 10 yaşında iken ailenin sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalmıştır.

5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a göç eden Yaşar İpek aslen Diyarbakır‘lıdır. Burcu Oğlak‘tır. 1986 yılında Öksüzler, 1988 yılında Acı ve yine aynı yıl Es Deli Rüzgar isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

Yaşar İpek İletişim 0532 404 66 63

Rol aldığı filmlerde Emrah’ın küçüklük karakterini canlandırmıştır. Günümüzde ise bir çok albümün altına imzasını atan sanatçı piyano çalmakta ve kendi bestelerini yazmaktadır.

Kız kardeşi Eylem İpek yazardır ve günümüzde Posta Gazetesinde Benden Duymuş Olmayın isimli köşenin yazarlık görevini üstlenmiştir.

Yaşar İpek Menajeri 0532 450 72 70

Bugüne kadar Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var isimli albümleri müzik piyasasındaki yerini almıştır.

Yaşar İpek Menajer 0532 404 66 63

Emrah ile bir akrabalığı varmı sorusunun cevabını ise Yaşar İpek şu şekilde açıklamıştır, Babaannemin ikinci evliliği olan eşinden çocuğudur, herhangi bir kan bağımız yoktur. 2018 yılında Seren Serengil ile Evlendi

Yaşar İpek Menajerlik 0532 404 66 63

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Yaşar İpek, Yaşar İpek iletişim, Yaşar İpek menajer, Yaşar İpek menajeri, Yaşar İpek menajerlik, Yaşar İpek resmi site, Yaşar İpek telefon, Yaşar İpek telefonu, Yaşar İpek telefon numarası, Yaşar İpek konserleri, Yaşar İpek konser fiyatı, Yaşar İpek konser ücreti Yaşar İpek sahne kaşesi, Yaşar İpek sahne fiyatı, Yaşar İpek sahne bedeli, Yaşar İpek resmi menajer, Yaşar İpek resmi menajerlik, Yaşar İpek düğün ,Yaşar İpek düğün organizasyonu, Yaşar İpek klipleri, Yaşar İpek videoları, Yaşar İpek konserleri, Yaşar İpek konser tarihleri, Yaşar İpek konser turne, Yaşar İpek Avrupa turnesi, Yaşar İpek resmi menajeri kim, Yaşar İpek imza günü, Yaşar İpek konseri, Yaşar İpek konser takvimi, Yaşar İpek fotoğrafları, Yaşar İpek resimleri, Yaşar İpek kaşe,Yaşar İpek Avrupa turnesi, Yaşar İpek düğün, Yaşar İpek düğün organizasyonu, Yaşar İpek fotoğrafları, Yaşar İpek iletişim, Yaşar İpek iletişim Bilgileri, Yaşar İpek imza günü, Yaşar İpek kaşe, Yaşar İpek klipleri, Yaşar İpek konser fiyatı, Yaşar İpek konser takvimi, Yaşar İpek konser tarihleri, Yaşar İpek konser turne, Yaşar İpek konser ücreti Yaşar İpek sahne kaşesi, Yaşar İpek konseri, Yaşar İpek konserleri, Yaşar İpek menajer, Yaşar İpek menajeri, Yaşar İpek Menajeri İletişim, Yaşar İpek menajerlik, Yaşar İpek resimleri, Yaşar İpek resmi menajer, Yaşar İpek resmi menajeri kim, Yaşar İpek resmi menajerlik, Yaşar İpek resmi site, Yaşar İpek sahne bedeli, Yaşar İpek sahne fiyatı, Yaşar İpek telefon, Yaşar İpek telefon numarası, Yaşar İpek telefonu, Yaşar İpek videoları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights