Volkan Konak Kimdir ?

Volkan Konak iletişim 0 532 404 66 63 Volkan Konak İletişim Telefonu

 

Volkan Konak Kimdir
Kuzeyin Oğlu lakabıyla tanınan Türk Halk Müziği sanatçısı, besteci, müzisyen ve söz yazarı. İlk albümü Suların Horon Yeri’ni 1987 yılında çıkartmış olan Konak, aralarında Yılın Sanatçısı, Altın Plak ve Elmas Plak ödüllerinin de dahil olduğu pek çok ödüle layık görülmüş, Çernobil felaketinin ülkemizde yol açtığı sorunlara eğilerek sosyal duyarlılığını sergilemiştir.Volkan Konak, 1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. İlk orta ve Lise Eğitimini Maçka‘da tamamladıktan sonra, 1983–1984 yılları arasında İstanbul Teknik Ünüversitesi Türk Müsikisi Devlet Konservatuarı’na girdi. 1987 yılında Suların Horon Yeri albümüyle yörede yaptığı derlemeleri sergiledi. 1988 yılında Konservatuarı bitirip aynı yıl İstanbul Teknik Ünüversitesinde Sosyal Bilimler Master Eğitimine başladı.

Volkan Konak İletişim 0532 450 72 70

Karadeniz Müziğini Evrensel Müzik formlarıyla buluşturarak, özgün bir yapıda yeniden şekillendiren Volkan Konak, İlk albümü Efulim’i 1991–1992 yılları arasında tamamladı. Albüm Karadeniz halkının ve müzikseverlerin beğenisini ve ilgisini kazandı. Konak 1994 yılının ekim ayında Gelirmisin Benimle adlı albümünü hazırladı.ve askerlik görevi nedeniyle bir süre çalışmalarına ara verdi.Askerlik görevini tamamladıktan sonra hemen üçüncü albümü Volkanik Parçalar’ın çalışmasına başladı. Üç aylık çalışmadan sonrada bu albüm müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Volkan Konak Menajeri 0532 404 66 63

Volkan Konak 1998 yılının Nisan ayında kendisi tarafından kurduğu Kuzey Müzik Prodüksiyon isimli firmasından Pedaliza isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. 1993 yılından bu yana albüm çalışmalarında yaklaşık elli adet bestesini sergilemiş ve bu çalışmalar sonunda Gazeteciler Cemiyeti, çeşitli vakıf ve dernekler tarafından yılın sanatçısı seçildi.2000 yılında DMC bünyesine katılan Volkan Konak, Şimal Rüzgarı adlı albümünü çıkararak dinleyicilerine ulaştırdı. 2003 yılı Aralık ayında 3.5 yıl aradan sonra yine DMC etiketiyle yayınlanan Maranda isimli albümü ise büyük beğeni toplayarak 2004’e müzik dünyasının iddialı yapımlarından biri olarak girdi ve en çok satan albümler sıralamasında Elmas Plak ödülünü kazandı. 2006 yılında yine Mora adlı albümü Altın Plak ödülüne Layık görüldü. 2009 yılında çıkardığı Mimoza Çiçeğim adlı albümü ise şimdiden ödül alacak rakamlara ulaşmış durumda.

Volkan Konak Menajer 0532 450 72 70

Volkan Konak, şarkıcılığının yanı sıra Çernobil felaketinin ülkemizde yol açtığı sorunlara gösterdiği ilgi ve bu konuda halkı bilinçlendirmek için yaptığı çalışmalarla da tanınmaktadır. Çernobil faciası sonrasında Karadeniz bölgesinde artan kanser oranlarına dikkat çeken Konak, bu hastalık nedeniyle ailesinden de pek çok bireyi kaybetmiş olup, en ünlü şarkısı olan Cerrahpaşa’yı bu hastalık yüzünden hayatını kaybeden babası için bestelemiştir. Konak, Karadeniz bölgesinde Kanser Araştırma Hastanesi kurulması için yoğun çaba sarfetmektedir.Seçme Ödülleri;2003 Kral Tv en iyi Halk Müziği Sanatçısı Ödülü2004 Magazin Gazetecileri en iyi Sanatçı Ödülü2004 Maranda Albümü En Çok Satış Yapan Albüm Ödülü2007 Mora Albümüyle Altın Plak Ödülü 2009

Volkan Konak Menajerlik 0532 404 66 63

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Volkan Konak Biyografi, Volkan Konak Düğün Fiyatı, Volkan Konak Düğün Kaşesi, Volkan Konak Düğün Organizasyonu, Volkan Konak Düğün Ücreti, Volkan Konak Fotoğrafları, Volkan Konak Hayatı, Volkan Konak İletişim, Volkan Konak İletişim Bilgileri, Volkan Konak Kaşe, Volkan Konak Kaşesi, Volkan Konak Klip, Volkan Konak Klipleri, Volkan Konak Konser, Volkan Konak Konser Bedeli, Volkan Konak Konser Fiyatı, Volkan Konak Konser Ücreti, Volkan Konak Konseri, Volkan Konak Konserleri, Volkan Konak KonserTakvimi, Volkan Konak Menajer, Volkan Konak menajer iletişim, Volkan Konak Menajeri, Volkan Konak Menajeri iletişim, Volkan Konak Menajerlik, Volkan Konak Menejer, Volkan Konak Menejeri, Volkan Konak Menejerlik, Volkan Konak Resimleri, Volkan Konak Resmi, Volkan Konak Resmi Menajer, Volkan Konak Resmi Menajeri, Volkan Konak Resmi Menajeri Kim, Volkan Konak Resmi Menajerlik, Volkan Konak Resmi Menejer, Volkan Konak Resmi Menejeri, Volkan Konak Resmi Menejeri Kim, Volkan Konak Resmi Menejerlik, Volkan Konak Resmi Site, Volkan Konak Resmi Sitesi, Volkan Konak Şarkıları, Volkan Konak Telefon, Volkan Konak Telefon Numarası, Volkan Konak Telefonu, Volkan Konak Videoları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights