Sevcan Orhan Kimdir ?

Sevcan Orhan iletişim 0 532 206 59 59 Sevcan Orhan İletişim Telefonu

 

Sevcan Orhan kimdir,

Türk halk müziğinin yeni kuşak temsilcilerinden biri. Son yıllarda türküleri yorumlamasındaki başarı ile de dikkat çekiyor.

Sevcan Orhan, 16 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Aslen Erzincan‘ın Çayırlı ilçesinin Yeşilyaka (Şebge) köyündendir. Annesi ve babası da İstanbul’da doğmuştur. Babasının adı Şadan’dır. 12 yaşında iken babasından bağlama çalmayı öğrendi. Sonra da özel bir müzik okulunda bağlama, solfej, nota eğitimi ve repertuar dersleri almaya başladı. Bu sırada ortaokul ve lise öğrenimini tamamladı.

Sevcan Orhan İletişim 0532 206 59 59

Lise yıllarında Milliyet gazetesinin düzenlediği “Liselerarası Türk Halk Müziği Yarışması”nda 3. oldu.

1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümünde okumaya başladı. 2003 yılında “Aşıklık Geleneği İçerisinde Aşık Mahzuni Şerif‘in Yeri ve Önemi” adlı bitirme ödevini hazırlayarak “nden üçüncülük derecesiyle mezun oldu.

Üniversitede müzik eğitimine devam ederken ilk solo çalışması olan “Nenni Bebek” isimli albümünü 2000 yılında yaptı.

2001 yılında yedi yıldır eğitim aldığı “Müzik Okulunda solfej ve bağlama dersleri vermeye başladı. Okul dahilinde çok önemli konser çalışmalarına katıldı.

Sevcan Orhan Menajeri 0532 206 59 59

2006 yılında Sevcan Orhan sırayla TRT İNT, TRT TÜRK ve TRT AVAZ kanallarında 4 yıl süreyle canlı olarak yayınlanan “Tatlı Dile Güler Yüze” adlı müzik programının sunuculuğunu ve solistliğini yaptı.

Cem Radyo‘da “SAZINDA USTALAR” adlı müzik programını hazırlayıp sundu. Yine Cem Radyo‘da 2010 yılında “Sevcan Orhan Mikrofonda” adlı programı hazırlayıp sundu.

Sevcan Orhan Menajer 0532 206 59 59

2012 yılında Star TV’de Ayşe Özyılmazel‘in ayrılmasından sonra türkücü Alişan ile birlikte ‘Alişan ile Sevcan’ isimli sabah programını sundu.

Sevcan Orhan, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarında üslup ve repertuar dersleri verdi.

Sevcan Orhan erken yaşlarda başladığı müzik yaşamı boyunca yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivallerde yer aldı. Genç sanatçı çok sayıda ödül ve plakete sahiptir

Sevcan Orhan Menajerlik 0532 206 59 59

Sevcan Orhan’ı konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Sevcan Orhan İletişim, Sevcan Orhan İletişim Bilgileri, Sevcan Orhan Menejer, Sevcan Orhan Menejeri, Sevcan Orhan Menejerlik, Sevcan Orhan Menajer,Sevcan Orhan Menajeri, Sevcan Orhan Menajerlik, Sevcan Orhan Resmi, Sevcan Orhan Resmi Menejer, Sevcan Orhan Resmi Menejeri, Sevcan Orhan Resmi Menejerlik, Sevcan Orhan Resmi Menajer, Sevcan Orhan Resmi Menajeri, Sevcan Orhan Resmi Menajerlik, Sevcan Orhan Resmi Menajeri Kim, Sevcan Orhan Resmi Menejeri Kim, Sevcan Orhan Resmi Site, Sevcan Orhan Resmi Sitesi, Sevcan Orhan Telefon, Sevcan Orhan Telefonu, Sevcan Orhan Telefon Numarası, Sevcan Orhan Konser, Sevcan Orhan Konseri, Sevcan Orhan Konserleri, Sevcan Orhan KonserTakvimi,Sevcan Orhan Konser Fiyatı, Sevcan Orhan Konser Ücreti, Sevcan Orhan Konser Bedeli, Sevcan Orhan Düğün Ücreti, Sevcan Orhan Düğün Fiyatı,Sevcan Orhan Düğün Kaşesi, Sevcan Orhan Düğün Organizasyonu, Sevcan Orhan Biyografi, Sevcan Orhan Hayatı, Sevcan Orhan Klip, Sevcan Orhan Klipleri, Sevcan Orhan Şarkıları, Sevcan Orhan Videoları, Sevcan Orhan Resimleri, Sevcan Orhan Fotoğrafları, Sevcan Orhan Kaşe, Sevcan Orhan Kaşesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights