Pınar Dilşeker Kimdir ?

Pınar Dilşeker iletişim 0 532 404 66 63 Pınar Dilşeker İletişim Telefonu

 

                           Pınar Dilşeker kimdir ?

Pınar Dilşeker ile ilgili arama yapmaya başladı. Son albümünü 2014 yılında piyasaya sunan Pınar Dilşeker, şimdilerde magazinden uzak bir hayat sürüyor. Peki, Pınar Dilşeker kaç yaşında, nereli? Pınar Dilşeker kimdir, evli mi?

Türk fantezi-sanat müziği şarkıcısı Pınar Dilşeker, Tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katıldı. Şarkıcı ile ilgili aramalar hız kazandı. İzleyiciler “Pınar Dilşeker kaç yaşında, nereli? Pınar Dilşeker kimdir, evli mi?” sorularının yanıtını araştırıyor. Pınar Dilşeker Konservatuvardan mezun olduktan sonra “Şinanari” adlı şarkıyla 1990’lı yılların ortalarında tanındı.

Pınar Dilşeker İletişim 0532 450 72 70

PINAR DİLŞEKER KİMDİR?
Türk fantezi-sanat müziği şarkıcısı Pınar Dilşeker, 25 Temmuz 1972 tarihinde dünyaya geldi. Konservatuvardan mezun olduktan sonra “Şinanari” adlı şarkıyla 1990’lı yılların ortalarında tanındı. İbrahim Erkal ile çevirdiği dizide oyuncu olarak yer aldı ayrıca ve İbrahim Tatlıses’in “Allahım Neydi Günahım?” adlı klibinde yer aldı.

Pınar Dilşeker Menajeri 0532 404 66 63

İş adamı Çetin Yılmaz ile evlenen Pınar Dilşeker’in bu evlilikten Mert Ali adında bir oğlu oldu. Şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliklerini noktalama kararı aldı. Pınar Dilşeker uzun süren yalnızlığın ardında işadamı Ahmet Hamoğlu ile nişanlandı. Aralındaki yaş farkı uzun süre magazin sayfalarına konu olan çift, kısa bir süre sonra ise ‘ayrılık’ açıklamasında bulundu.

Pınar Dilşeker Menajer 0532 450 72 70

Son albümünü 2014 yılında piyasaya sunan Pınar Dilşeker, şimdilerde magazinden uzak bir hayat sürüyor. Şarkıcı sadece özel gece ve davetlerde sahneye çıkıyor. Yıllar içinde saçlarının rengini ve kaş şeklini tamamen değiştiren Pınar Dilşeker’in son halini görenler ise tanımakta zorlanıyor.

Pınar Dilşeker Menajerlik 0532 404 66 63

 

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Pınar Dilşeker belediye festival ücreti, Pınar Dilşeker belediye konser fiyatı, Pınar Dilşeker festival konser fiyatı, Pınar Dilşeker iletişim, Pınar Dilşeker İmza günü ücreti, Pınar Dilşeker konser bedeli, Pınar Dilşeker konser fiyatı, Pınar Dilşeker konser fiyatı ne kadar, Pınar Dilşeker konser kaşesi, Pınar Dilşeker konser ücreti, Pınar Dilşeker mail adresi, Pınar Dilşeker menajer, Pınar Dilşeker menajer iletişim, Pınar Dilşeker menajeri, Pınar Dilşeker menajeri kim, Pınar Dilşeker menajerlik firması, Pınar Dilşeker menajerlik şirketi, Pınar Dilşeker menajerlik ulaşım, Pınar Dilşeker menejeri, Pınar Dilşeker organizasyonu, Pınar Dilşeker sahne fiyatı, Pınar Dilşeker sahne konser fiyatı, Pınar Dilşeker sahne menajeri, Pınar Dilşeker telefon numarası, Pınar Dilşeker ulaşım, Pınar Dilşeker web sitesi, Pınar Dilşeker yılbaşı konser fiyatı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights