Hüsnü Şenlendirici Kimdir ?

Hüsnü Şenlendirici iletişim 0 532 206 59 59 Hüsnü Şenlendirici İletişim Telefonu

Hüsnü Şenlendirici kimdir ?

Türk müziğini bozmadan, caz müziğini sarsmadan, dünya kültürünü zedelemeden yapılmış güçlü aranjeleri sayesinde klarnetin dünya markası oldu.

Hüsnü Şenlendirici, 12 Temmuz 1976 tarihinde Bergama‘da doğmuştur. Dedesi ve babası Ergün Şenlendirici gibi o da müzik ve çalgılar içinde büyür yetişir. 5 yaşında klarnet çalmaya başlar. Dedesinin verdiği klarnet ile ilk “Harmandalı“ çalmayı öğrendi. 6 yaşında başladığı ilkokulu Bergama’da okudu.

Hüsnü Şenlendirici İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

1988 yılında başladığı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitim Bölümüne girer, 4 yıl sonra İngilizce yüzünden okuldan bitirmeden ayrılır.

Vurmalı çalgılar ustası Okay Temiz‘in “Magnetic Band” grubu ile yüzlerce festivalde Türkiye’yi temsil etti. Ayrıca babası Ergun Şenlendirici’nin 6 kişilik grubu “Laço” ile yurtdışında birçok önemli festivallere de katıldı.

Hüsnü Şenlendirici İletişim 0532 206 59 59

Başta Türk Müziğinin çeşitli dallarındaki sanatçılar olmak üzere, Türk Pop ve cazının önemli sanatçılarına sahne ve albüm kayıtlarında eşlik etti.

1996 yılında, askerlik görevini yaptı. Askerliği bittikten sonra 13 kişilik “Laço Tayfa” adlı Türk Müziğine özgü enstrümanlardan oluşan gurubunu kurdu.

Laço Tayfa grubundan bağımsız olarak da çalışmalar yürüten Hüsnü Şenlendirici, T.C. Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Kültür Bakanlığı’nın katkılarıyla 2002 yılında gerçekleşen ‘Anadolu Güneşi’ projesi kapsamında Lütfi Kırdar Salonu’nda Kubat ve Belkıs Akkale‘ye Senfoni Orkestrası’na eşlik etti.

Hüsnü Şenlendirici Menajeri 0532 206 59 59

Hüsnü Şenlendirici, ayrıca Türk Müziğini yurt dışında tanıtmak ve daha geniş kitlelere sevdirmek amacıyla beş kişilik ‘Hüsnü Şenlendirici ve Saz Arkadaşları’ adıyla bir grup daha kurdu. Her iki grubuyla yurtiçi ve yurtdışında konserler verdi; başta Turizm Bakanlığı’nın teklifiyle EXPO 2001-Hannover–Almanya‘da, Mayfest festivali çerçevesinde, Mayıs 2002’de ABD New York Central Park’ta ve 35 kişiyi bir araya getirerek oluşturduğu Laço Tayfa ve Big Band ile Temmuz 2002’de, 9. Uluslararası İstanbul Caz Festivali konserleri gibi.

Hüsnü Şenlendirici ayrıca çeşitli TV dizi, film ve reklam müziklerine de oynadı. 2005 sezonunda TRT 2′ de yayınlanan “Dünyanın Türküsü” isimli programın sunuculuğunu yaptı. 2 Eylül 2005 tarihinde Hüsn-ü Klarnet isimli ilk solo albümünü çıkarttı.

2005 yılında ATV‘de Ferhat Göçer ile beraber sunduğu “Sarı-Sıcak” programını yaptı. 2007 yılında İsmail Tunçbilek (bağlama) ve Aytaç Doğan (kanun) ile “Taksim Trio” adında bir gurup kurarlar, bu gurup 2009 da dağılır.

Hüsnü Şenlendirici Menajer 0532 206 59 59

2010 ‘un Şubat ayında Hindistan‘da dünyaca ünlü müzisyen Zakir Hüseyin ile verdiği konserden sonra, Amerika’ya giderek, Çingene müziğinin Amerika’daki öncü gruplarından New York Gipsy All Stars ile Amerika turnesine çıkar. New York, Boston, Washington DC, Chicago, San Francisco ve Seattle kentlerinde unutulmaz konserler verir. Bu turne sırasında, Boston da ki dünyanın en önde gelen müzik okulu Berklee de bir hafta boyunca, Türk Müziği ve Makamları üzerine seminer ve ders verir.

Hüsnü Şenlendirici, evli olduğu halde şarkıcı Deniz Seki ile uzun süre birlikte yaşadı.

Hüsnü Şenlendir(d.1995) adında bir oğlu ve Naz (d.2005) adında bir kızı var. Boşanmadılar ama ayrı yaşıyorlar.

Balık tutmayı ve uçurtma uçurmayı çok seviyor.

2013 yılının Ekim ayında senaristliğini ve yönetmenliğini Semra Dündar‘ın üstlendiği “Vay Başıma Gelenler” filminin başrollerinde Metin Keçeci ile birlikte Hüsnü Şenlendirici de yer aldı.

Albümleri :
1998 – Brooklyn Funk Essentials / In The Buzzbag
2000 – Laço Tayfa / Bergama Gaydası
2002 – Laço Tayfa / Hicaz Dolap
2005 – Hüsn-ü Klarnet
2007 – Taksim Trio
2010 – Hüsnü Şenlendirici ve Trio Chios / Ege’nin İki Yanı
2011 – Hüsn-ü Hicaz
2013 – Taksim Trio 2

Filmleri :
2013 – Vay Başıma Gelenler

Hüsnü Şenlendirici Menajerlik 0532 206 59 59

Hüsnü Şenlendirici’yi konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Hüsnü Şenlendirici Menajer, Hüsnü Şenlendirici Menajeri, Hüsnü Şenlendirici Menajeri Kim, Hüsnü Şenlendirici menajerlik, Hüsnü Şenlendirici menajeri kim, Hüsnü Şenlendirici Menajer Numarası, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Numarası, Hüsnü Şenlendirici Resimleri, Hüsnü Şenlendirici Resmi, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajer, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajeri, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajeri Kim, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajerlik, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menejer, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menejeri, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menejeri Kim, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajerlik Numarası, Hüsnü Şenlendirici Resmi Site, Hüsnü Şenlendirici Resmi Sitesi, Hüsnü Şenlendirici Şarkıları, Hüsnü Şenlendirici Telefon, Hüsnü Şenlendirici Telefon Numarası, Hüsnü Şenlendirici Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Videoları,Hüsnü Şenlendirici belediye konseri, Hüsnü Şenlendirici ferstival konseri, Hüsnü Şenlendirici Biyografi, Hüsnü Şenlendirici Biyografisi, Hüsnü Şenlendirici Düğün Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici yılbaşı fiyatı, Hüsnü Şenlendirici yılbaşı programı, Hüsnü Şenlendirici yılbaşı programı nerede?, yılbaşında Hüsnü Şenlendirici nerede çıkıyor?, yılbaşında Hüsnü Şenlendirici nerede sahne alıyor?, Hüsnü Şenlendirici yılbaşı 2022, Hüsnü Şenlendirici yılbaşı 2023, Hüsnü Şenlendirici yılbaşı konseri nerede, Hüsnü Şenlendirici Düğün Kaşesi, Hüsnü Şenlendirici Düğün Organizasyonu, Hüsnü Şenlendirici Düğün Ücreti, Hüsnü Şenlendirici Fotoğrafları, Hüsnü Şenlendirici Hayatı, Hüsnü Şenlendirici iletişim, Hüsnü Şenlendirici iletişim bilgileri, Hüsnü Şenlendirici Kaşe, Hüsnü Şenlendirici Kaşesi, Hüsnü Şenlendirici Klip, Hüsnü Şenlendirici Klipleri, Hüsnü Şenlendirici konser, Hüsnü Şenlendirici Konser Bedeli, Hüsnü Şenlendirici konser fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Konser Ücreti, Hüsnü Şenlendirici Konseri, Hüsnü Şenlendirici Konserleri, Hüsnü Şenlendirici Konser Takvimi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights