Gizem Kara Kimdir ?

Gizem Kara iletişim 0 532 206 59 59 Gizem Kara İletişim Telefonu

Gizem Kara Kimdir?

Gizem Kara sesi, programları ve sahne hakimiyeti ile müzik dünyasının sevilen seslerindendir. Peki Karadeniz’in Prensesi hakkında merak edilen kaç yaşında? evli mi? aslen nereli? soruların cevapları nelerdir.

Gizem Kara İletişim 0532 206 59 59

1988 yılında dünyaya gelen başarılı sanatçı Gizem Kara Giresun, Tirebolu’da dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.Henüz 17 yaşında iken TRT Radyosu’nu birinci olarak kazanan Gizem Kara daha sonra Türk Halk Müziği eğitimi almıştır.

Gizem Kara Menajeri 0532 206 59 59

Ardından Konservatuvar bölümü sınavlarını kazanmıştır ancak devam edememiştir.Gizem Kara Aslen nereli?Anne tarafından aslen Giresun Tirebolu, baba tarafından ise aslen Balıkesir Bandırma Roman asıllıdır.Özellikle seslendirdiği Gül Olur mu Dikensiz isimli parça ile gönüller fethetmiştir.

İlk albümü Olmaz Olsun Ayrılıklar toplam 11 parçadan oluşmaktadır. İlk albümünü sanatçı Sinan Yılmaz’ın desteği ile çıkardığını belirten Gizem Kara, yurt içi ve yurt dışında bir çok konsere imzasını atmıştır. Ayrıca Flash Tv’de Show programları yapmıştır.Olmaz Olsun Ayrılıklar, Hayatım Paramparça, Gönül Yarası, Ben Ölürüm, Sadece Sevdim, Ah Anam gibi parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanan sanatçı Karadeniz’de, Karadeniz’in Prensesi olarak anılmaktadır.

Gizem Kara Menajer 0532 206 59 59

En son Vatan Tv ekranlarında Çarşamba akşamları saat 21:00 da Gizem Kara Show programını hazırlamış ve sunmuştur.Başarılı sanatçı evli’dir. Ancak eşi ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.2018 yılında ünlü sanatçı’nın çete tarafından tehdit edildiği açıklanmıştır. Yapılan araştırma sonucu, Kara’nın dayısı ile Çete üyelerinin kavga ettikleri açıklanmış, akabinde ise Gizem Kara’ya gerekli mesajın iletildiği yönünde konuştukları tespit edilmiştir. Bu tespitin sonucunda ise sanatçı emniyete davet edilmiş ve ifadesi alınmıştır. Verdiği ifadede ise tehdit olayından haber olmadığını ve herhangi tehdit gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getirmiştir.

Gizem Kara Menajerlik 0532 206 59 59

Gizem Kara’yı konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Gizem Kara Menajer, Gizem Kara Menajeri, Gizem Kara Menajeri Kim, Gizem Kara menajerlik, Gizem Kara menajeri kim, Gizem Kara Menajer Numarası, Gizem Kara Menajerlik Numarası, Gizem Kara Resimleri, Gizem Kara Resmi, Gizem Kara Resmi Menajer, Gizem Kara Resmi Menajeri, Gizem Kara Resmi Menajeri Kim, Gizem Kara Resmi Menajerlik, Gizem Kara Resmi Menejer, Gizem Kara Resmi Menejeri, Gizem Kara Resmi Menejeri Kim, Gizem Kara Resmi Menajerlik Numarası, Gizem Kara Resmi Site, Gizem Kara Resmi Sitesi, Gizem Kara Şarkıları, Gizem Kara Telefon, Gizem Kara Telefon Numarası, Gizem Kara Telefonu, Gizem Kara Videoları,Gizem Kara belediye konseri, Gizem Kara ferstival konseri, Gizem Kara Biyografi, Gizem Kara Biyografisi, Gizem Kara Düğün Fiyatı, Gizem Kara yılbaşı fiyatı, Gizem Kara yılbaşı programı, Gizem Kara yılbaşı programı nerede?, yılbaşında Gizem Kara nerede çıkıyor?, yılbaşında Gizem Kara nerede sahne alıyor?, Gizem Kara yılbaşı 2022, Gizem Kara yılbaşı 2023, Gizem Kara yılbaşı konseri nerede, Gizem Kara Düğün Kaşesi, Gizem Kara Düğün Organizasyonu, Gizem Kara Düğün Ücreti, Gizem Kara Fotoğrafları, Gizem Kara Hayatı, Gizem Kara iletişim, Gizem Kara iletişim bilgileri, Gizem Kara Kaşe, Gizem Kara Kaşesi, Gizem Kara Klip, Gizem Kara Klipleri, Gizem Kara konser, Gizem Kara Konser Bedeli, Gizem Kara konser fiyatı, Gizem Kara Konser Ücreti, Gizem Kara Konseri, Gizem Kara Konserleri, Gizem Kara Konser Takvimi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights