Gece Yolcuları Kimdir ?

Gece Yolcuları  iletişim 0 532 206 59 59 Gece Yolcuları  İletişim Telefonu

Gece Yolcuları Kimdir

GECE YOLCULARI grubu 1993 yılında kurulmuştur. Grup 5 kişiden oluşmakta ve tamamı İstanbul’da yaşamaktadır.Grubun sözlerinin ve bestelerinin tamamı kendisine ait olup, MELODİK POP-ROCK olarak adlandırdıkları müzik tarzında üretim yapmaktadır.İlk albümleri öncesinde,Türkiye’nin bir çok yerinde konserler yaparak, hem kendi müziğini ilerletmiş, hem de dinleyicileriyle paylaşma imkanı yakalamıştır.

Bu açıdan oldukça tanınan ve sevilen bir müzik grubu olmuştur.2004 yılında İlk albümleri GECE YOLCULARI’ nı yayımlayan gurup bu albümle çok yüksek bir başarıya imza atmış ve bahsi geçen hedeflerini yakalama ve ilerletme konusunda öngörülerini haklı çıkarmıştır.GECE YOLCULARI albümünün çıkış parçası “Unut Beni” ile haftalarca radyo-tv müzik listelerde kalmış ve müzik otoritelerince son yılların en başarılı parçalarından biri olarak değerlendirilmiştir..”Unut Beni” den sonra albümden “Yaban Gülü” ve “Ölüm de var” adlı parçaları kliplendirerek albümlerinin başarısını perçinlemişler ve bu parçalarla uzun süre listelerde kalmışlardır..”Yaban Gülü” parçasına çekilen video MTV Europe’da Exclusive yayınlanmış ve bu parçası MTV de sıradışı bir övgü ile taçlandırılmıştırBu albümleri boyunca,Üniversiteler başta olmak üzere Türkiyenin heryerinde konserler vererek dinleyicileri ile buluşmuş ,etkileyici konser performansları ve repertuarları ile de 2004-2005 yılının en çok konuşulan müzik guruplarından biri olmuştur.

Gece Yolcuları  Menajeri 0532 206 59 59

Ayrıca bu albümleri ile müzik alanında verilen hemen hemen her ödüle aday gösterilmişlerdir..2005 yılı sonlarına doğru ülkemizin en önemli müzik yapım şirketlerinden biri olan TMC ile anlaşarak GECE YOLCULARI 2 için stüdyoya giren gurup, ilk albümlerinde olduğu gibi prodüktör olarak CEM ÖZKAN ile çalışmışlardır.4 Aylık stüdyo kayıt dönemi sonunda GECE YOLCULARI 2 albümü, 2006 Şubat’ının 4.haftası yayımlanmış ve çıkış parçası olarak da “Nerdesin” kliplendirilmiştir.EDİS İLHAN(Solist–Perküsyon)İstanbul’da doğdu. Trakya Ünv. Makine Mühendisliği mezunu. Müziğe lise öğrenimi sırasında etnik vurmalı çalgılarla başladı.Değişik müzik guruplarında tumba, bongo, djembe, doli, bendir vb. vurmalı sazlar çaldı. 1993 yılında üniversite öğrenimi sırasında GECE YOLCULARI grubunun kuruluşunda yer aldı. O tarihten bu yana GECE YOLCULARI grubu ile müzik yapmaktadır.UĞUR ARSLANTÜRKOĞLU(Ritm gitar—Back vokal)İstanbul’da doğdu. Trakya Ünv. Makine Mühendisliği mezunu. Müziğe üniversite öğrenimi sırasında başladı. Klasik, Akustik ve Elektrik Gitar çalıyor.

Gece Yolcuları  Menajer 0532 206 59 59

Grubun kuruluşundan önce değişik solistlere back vokal yaptı. Profesyonel olarak bar programları yaptı ve çeşitli gruplarda gitar çaldı. 1993 yılında grubun kuruluşunda yer aldı. O tarihten bu yana GECE YOLCULARI ile müzik yapıyor.BÜLENT E. ALBAYRAK(Davul)İstanbul’da doğdu. Marmara Ünv.Eğitim Fak.Coğrafya Mezunu. Müziğe lise yıllarında başladı. Birçok amatör ve profesyonel grup ve solistle çalıştı.

Gece Yolcuları  Menajerlik 0532 206 59 59

Müzik okullarında davul dersleri verdi. 2000 yılında GECE YOLCULARI grubuna katıldı. O tarihten bu yana GECE YOLCULARI grubu ile müzik yapmaktadır.YASİN ARSLANTÜRKOĞLU(Bas Gitar)İstanbul’da doğdu. Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Microsoft Sistem Mühendisi. Müziğe ortaokulda özel müzik dersleri ile başladı. Lise yıllarında çeşitli amatör guruplarla çalıştı. 2000 yılına kadar değişik solistlere eşlik etti. 2000 yılında GECE YOLCULARI grubuna katıldı. O tarihten bu yana GECE YOLCULARI grubu ile müzik yapmaktadır.MURAT ARSLANTÜRKOĞLU(Solo Gitar)İstanbulda doğdu. Makine Ressamlığı mezunu ve Profesyonel Fotoğrafçı. Müziğe lise yıllarında keyboard la başladı. Daha sonra gitarla ilgilendi. Birçok amatör grupla çalıştı. Özel dersler verdi. 1999 yılında GECE YOLCULARI grubuna katıldı.O tarihten bu yana gurupla çalışıyor.

Gece Yolcuları ‘ı konser,festival, Mekan etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Gece Yolcuları Kaşesi, Gece Yolcuları Kaşe, Gece Yolcuları Fotoğrafları, Gece Yolcuları Resimleri, Gece Yolcuları Videoları, Gece Yolcuları Şarkıları, Gece Yolcuları Klipleri, Gece Yolcuları Klip, Gece Yolcuları hayatı, Gece Yolcuları Biyografi, Gece Yolcuları Düğün Organizasyonu, Gece Yolcuları Düğün Kaşesi, Gece Yolcuları Düğün Fiyatı, Gece Yolcuları Düğün Ücreti, Gece Yolcuları Konser Bedeli, Gece Yolcuları Konser Ücreti, Gece Yolcuları Konser Fiyatı, Gece Yolcuları Konser Takvimi, Gece Yolcuları Konserleri, Gece Yolcuları Konseri, Gece Yolcuları Konser, Gece Yolcuları Telefon Numarası, Gece Yolcuları Cep Telefon Numarası, Gece Yolcuları Telefonu, Gece Yolcuları Telefon, Gece Yolcuları Resmi Sitesi, Gece Yolcuları Resmi Site, Gece Yolcuları Resmi Menajeri Kim, Gece Yolcuları Resmi Menejeri Kim, Gece Yolcuları Resmi Menajerlik, Gece Yolcuları Resmi Menejerlik, Gece Yolcuları Resmi Menejeri, Gece Yolcuları Resmi Menajeri,Gece Yolcuları Resmi Menajer, Gece Yolcuları Resmi Menejer, Gece Yolcuları Resmi, Gece Yolcuları Menajerlik, Gece Yolcuları Menejerlik, Gece Yolcuları Menajer, Gece Yolcuları Menajer, Gece Yolcuları İletişim Bilgileri, Gece Yolcuları İletişim, Gece Yolcuları Sosyal Medya, Gece Yolcuları Youtube, Gece Yolcuları Facebook, Gece Yolcuları Konser, Gece Yolcuları Mail Adresi, Gece Yolcuları Yurt Dışı Konser Fiyatı, Gece Yolcuları Canlı Performans, Gece Yolcuları Menajerlik Firması, Gece Yolcuları Resmi Web Sitesi, Gece Yolcuları Booking

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights