Ersay Üner - Kimdir ?

Ersay Üner iletişim 0 532 206 59 59 Ersay Üner İletişim Telefonu

Ersay Üner kimdir ?

Ersay Üner hakkında genellikle yaşı ile ilgili sıkça aramalar mevcuttur. Ayrıca son dönemde oyuncu sevgilisi Büşra Pekin ile birlikteliğiyle magazin dünyasının gündeminde yer almıştır.1978 yılında dünyaya gelen başarılı sanatçı 2018 yılı itibariyle 40 yaşındadır.

Ersay Üner İletişim 0532 206 59 59

Çoğunlukla 30’lu yaşlarda olduğu ve çok genç gösterdiği yönünde yorumlar ile sıkça sevenleri ve hayranları tarafından dikkatle takip edilen bir isimdir. Ersay Üner baba tarafından aslen Konya, Seydişehir’lidir. Ve Konya’da doğmuştur.Terazi burcudur, boyu ise 1.85 cm’dir.

Ersay Üner Menajeri 0532 206 59 59

Babası belediyede memur olarak çalışmış aynı zamanda belediyeye ait düğün salonunda müzisyen olarak görev yapmış bu nedenle müzik ile iç içe yetişmiştir.14 yaşında müzik kariyeri için İstanbul’a taşınmıştır. Pavyonlarda çalıştığını, hatta o dönemde yatacak yerinin bile olmadığını, hayallerinin peşinden gittiği için yinede mutlu olduğunu aktarmıştır. Ardından İstanbul’a yerleşmiş ve Demet Akalın’ın ekibinde müzik çalışmalarını sürdürmüştür.Müziğin her bölümünde bulunmuştur. Arabesk, pop ve Türk Sanat Müziği sanatçıları ile birlikte çalışmıştır.

Hayatı ile ilgili geçmiş yıllarını anlatsa dramatik bir film çıkabileceğini, hayatının her alanında zorluklar olduğunu belirtmiştir.Çıkış şarkısı olan Yürüdüm ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Ersay Üner, ayrıca Demet Akalın ile birlikte seslendirdiği Yılan adlı şarkı ile büyük beğeni kazanmıştır.Özellikle Afedersin, Bebek, Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor, Mucize, Tatil, Unuttum. Son dönemde ise Ebru Gündeş’in seslendirmiş olduğu Kızıl Mavi isimli parça sahip olduğu bir kaç eserden birisidir.Usta isim 7 seneden uzun bir süredir, mutlu birlikteliğini sürdürdüğü güzel oyuncu, Büşra Pekin ile 2017 yılında evlilik kararı aldıklarını bir röportaj’ında dile getirmiştir.

Ersay Üner Menajer 0532 206 59 59

Ancak ne zaman evlenecekleri ile ilgili bir tarih açıklanmamıştır.Besteleri ve seslendiren sanatçıların isimleri. Bunlardan sadece bir kaç tanesi.Betül Demir Masallar Bitti mi?, Ersan Başbuğ Sen Gittin. Esra Balamir Beni Unutamazsın. Kutsi Aşkın Gururu, Murat Kurşun Arstistlik Yapma, Alev Soylu Biri Yokmu?. Ebru Gündeş Tek Tabanca, Bir Gece Vakti, Mazi, Hayrandım, Kime ne? Kızıl ve Mavi, Gülben Ergen Tesadüf, Murat Dalkılıç Teslim Oldum, Haliyle, Bengü Son Nokta, Murat Boz Bitmiyor İstanbul Eğlencesi, Şansın Yok, Ziynet Sali Hava Hoş, Ebru Yaşar Eğer. Sibel Tüzün Yaz Aşkı, Sibel Can Akşam Sefası, Seda Sayan Kırmızı Kar, Hadi Gel, Nihat Doğan Aşkların Efendisiyim, Nalan Olanlar Oldu. Gücüm Yetmez, Dilek Pınar, Yeni Bir Sevgili, Randevu, Durum Vahim, Nil Özalp Zevkler ve Renkler, Seçil Özcin Boşver Unut, Kıskandın mı?, Hamiyet Sevmiyorum. Sen Gittin, Serpil Benay Tarihe Karıştın, Rober Hatemo Oh Ne Güzel Oldu ve Dua Et.En son seslendirmiş olduğu İki Aşık isimli şarkının klibi Youtube sitesi üzerinden bir hafta içerisinde 14 Milyon izlenme rekoruna ulaşmıştır.Yürüdüm ve İki Aşık isimli tekli single çalışmalarının yanı sıra, Tatlım Tatlım Orjinal film müziğine imzasını atmıştır

Ersay Üner Menajerlik 0532 206 59 59

Ersay Üner’i konser,festival, Mekan ve Düğün etkinliklerinize davet için lütfen bizi arayın.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

(ÖNEMLİ NOT:İnternet web sitelerine Sanatçı Fiyatları Koyan Kişiler İtibar Etmeyin Çünkü Sanatçı Fiyatları Konser,festival Düğün ve Mekan için
değişkendir Ve Bu Fiyatlardan Sanatçıların ve Menajerlerin Bilgisi Dahilinde Koyulmamamıştır
Saygılarımızla)

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

Ersay Üner İletişim, Ersay Üner İletişim Bilgileri, Ersay Üner Menejer, Ersay Üner Menejeri, Ersay Üner Menejerlik, Ersay Üner Menajer,Ersay Üner Menajeri, Ersay Üner Menajerlik, Ersay Üner Resmi, Ersay Üner Resmi Menejer, Ersay Üner Resmi Menejeri, Ersay Üner Resmi Menejerlik, Ersay Üner Resmi Menajer, Ersay Üner Resmi Menajeri, Ersay Üner Resmi Menajerlik, Ersay Üner Resmi Menajeri Kim, Ersay Üner Resmi Menejeri Kim, Ersay Üner Resmi Site, Ersay Üner Resmi Sitesi, Ersay Üner Telefon, Ersay Üner Telefonu, Ersay Üner Telefon Numarası, Ersay Üner Konser, Ersay Üner Konseri, Ersay Üner Konserleri, Ersay Üner KonserTakvimi,Ersay Üner Konser Fiyatı, Ersay Üner Konser Ücreti, Ersay Üner Konser Bedeli, Ersay Üner Düğün Ücreti, Ersay Üner Düğün Fiyatı,Ersay Üner Düğün Kaşesi, Ersay Üner Düğün Organizasyonu, Ersay Üner Biyografi, Ersay Üner Hayatı, Ersay Üner Klip, Ersay Üner Klipleri, Ersay Üner Şarkıları, Ersay Üner Videoları, Ersay Üner Resimleri, Ersay Üner Fotoğrafları, Ersay Üner Kaşe, Ersay Üner Kaşesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bizi Arayın
Verified by MonsterInsights